תכירו את הבוגר הראשון שמצא עבודה דרך הפורטל

מאת מאמר מערכת, 02/12/2012

Article Image

 

בעוד קצת יותר משבוע, יתחיל אלכס בדיאן (29), לעבוד בחברת "פיקסקאוט", המספקת פתרון למעקב אחר הפרת זכויות יוצרים באינטרנט ונמכרה לפני כשנה לחברתGetty Images  ב-20 מיליון דולר.

המעבר של אלכס לחברה קרה כמעט במקרה. לפני קצת יותר מחודש הוא קיבל מייל מארגון בוגרי עתידים על משרות חדשות שהתפרסמו בפורטל הבוגרים, עם דרישה למהנדס תוכנה. אלכס, שעבד אז בחברת צ'קפוינט והחליט שהוא מעוניין לחפש תפקיד מאתגר יותר –  החליט לשלוח קורות חיים. הוא זומן למספר ראיונות ובסופו של דבר התקבל למשרת מפתח תוכנה בחברה.

אלכס מתגורר כיום בכפר-סבא ונשוי ליונית, מורה לחינוך מיוחד. הוא גדל במגדל העמק וסיים את לימודיו בתיכון אורט רוגוזין בעיר בשנת 2001. מיד לאחר מכן, החל אלכס את לימודיו במסגרת תכנית עתידים בצה"ל. בתחילה כתלמיד במכינה הקדם-אקדמית של עתידים ולאחר מכן כעתודאי להנדסת מחשבים בטכניון.

את לימודיו האקדמיים סיים אלכס בהצטיינות ובסופם – התגייס לצה"ל. הוא שירת 6 שנים באגף המודיעין ועסק בתפקידים מקצועיים שונים בתחום התוכנה. את שירותו סיים כמהנדס תוכנה ראשי.

חברת פיקסקאוט,
מציעה שירות ייחודי ומעניין: היא עוקבת אחרי תמונות שמתפרסמות ברשת (למשל בבלוגים וברשתות חברתיות) ללא אישור בעלי זכויות היוצרים, ומדווחת לבעלי זכויות היוצרים על פרסום התמונה. השירות נקרא אימג' טרקר.

פורטל הבוגרים של עתידים הוקם לפני כחמישה חודשים, הוא מאפשר לבוגרים רשומים לקבל הצעות עבודה מגוונות מחברות המקיימות שיתוף-פעולה עם ארגון הבוגרים. מדי שבוע, מתפרסמות בפורטל למעלה מ-20 משרות ההולמות את כישוריהם של הבוגרים ותואמות את המקצועות אותו הם למדו.
 

בוגרים ששווה להכיר

לרשת הבוגרים המלאה

מועדון הבוגרים של בנק לאומי

להצטרפות

בוגרים ששווה להכיר

לרשת הבוגרים המלאה

מועדון הבוגרים של בנק לאומי

להצטרפות